O mně

KDO SE SKRÝVÁ ZA ZNAČKOU PROPSISKA A ŠIJE PRO VÁS A VAŠE ČTYŘNOHÉ KAMARÁDY?

Jmenuji se Aneta Žáková a šiju pro vás všechny obojky, vodítka a další výrobky. Stejně tak vyřizuji i veškerou komunikaci s vámi, chystání a balení zásilek, focení zboží, fakturaci, vybírání nových materiálů, zkrátka dělám v ProPsiska vše od A až po Ž.

2 

Jak to všechno začalo?

První obojek jsem ušila pro svou parsonku Ginny už v roce 2011. O rok později - v roce 2012 - jsem založila značku ProPsiska (dříve Obojky od Anet a Ginny). Co začalo jako prostá snaha vymódit svou teriérku během mých vysokoškolských studií, nabralo následně nečekaný směr. Moje výrobky se líbily dalším pejskařům, díky tehdejšímu fóru, kde se scházeli nadšenci russell teriérů jsem získala první zákazníky, následně založila obchod na Fleru a zdokonalila všechny postupy.

 

 11785065_yjczuuby

 

Teď už obojky a vodítka ode mě nosí tisíce psů všech možných plemen, velikostí a barev v celé České republice i dalších evropských státech. Dokonce jsem šila už i obojky pro prasátka, ovečky a jednu kozu.

001188740_fnqypjvvtqpbyvnmfsya

001184878_gmlqrjrsdoxtojnivgme

 

Moje nejoblíbenější část tvoření je vybírání nových motivů. Ráda se inspiruji aktuálními trendy i pejskařskou klasikou. Na obojcích se tak objevují jemné přírodní vzory, mnoho variant psích tlapiček, psí plemena a sporty, elegantní puntíky, roztomilá zvířátka, superhrdinské motivy nebo třeba vánoční kolekce.

 

Co dalšího dělám?


Kromě tvůrčích činností pro ProPsiska se také věnuji správě sociálních sítí. Založila jsem a vedu databázi štěňátek Jack a Parson Russell teriérů Russell-puppies.cz a také osvětový projekt Nemnoždoma.cz, kde se snažím bořit mýty o chovu psů. 

Snažím se svou prací (zejména pomocí prodejních aukcí mých obojků) podporovat i různé útulky. Pravidelně a dlouhodobě spolupracuji s útulkem Russell Rescue, svoje výrobky jsem věnovala i místnímu třebíčskému útulku a díky spolupráci se záchranáři psů také útulku v Srbsku. Russell rescue můžete podpořit zde.

 

Budu ráda, když si vyberete z nabídky ProPsiska a rozšíříte řady spokojených majitelů mnou ušitých obojků a vodítek.

Těším se na vaše objednávky. A pokud budete potřebovat jakkoliv poraditneváhejte mě kontaktovat.

Anet

 
 
UPDATE rok 2023
V tomto roce jsem rozšířila svou nabídku o hrnečky a plecháčky a další výrobky s mými originálními potisky. Už tedy nedělám vše od A do Ž, tiskové úkoly jsem předala jiné české dílně. Navíc se naše smečka rozšířila o lidské mládě, takže menší delegování už bylo potřeba. TOP individuální servis pro zákazníky je však stále moje priorita, proto se na mě neváhejte kdykoliv obrátit.
Zpět do obchodu